• Výsledky žiakov v súťažiach a olympiádach - školský rok 2017/2018

        • fotoalbum

           

          Mesto Nové Zámky ocenilo úspešných reprezentantov za rok 2017

           

          Dňa 21. marca 2018 sa v Dome kultúry uskutočnilo slávnostné odovzdávanie ocenení úspešným reprezentantom mesta Nové Zámky za kalendárny rok 2017.

           

          Matúš Haulík

          Pripravovala: PaedDr. Ildikó Luzsiczová

          Matúš má talent na jazyky. Obsadil 2. miesto na celoštátnom kole Olympiády v ruskom jazyku a vyhral aj krajské kolo súťaže Mladý prekladateľ.

           

          Kristína Ježová

          Pripravovala: Mgr. Miriam Krásna

          Kristína je človek s veľkým srdcom, je jednou z najaktívnejších členiek Mládeže Slovenského červeného kríža, patrí k sieti Junior ambasádorov ľudských práv Helsinského výboru. Ocenenie mesta jej právom patrí za 3.miesto na celoštátnom kole Olympiády ľudských práv.

           

          Soňa Maceková

          Soňa sa samostatne pripravovala na chemickú olympiádu. V jej celoštátnom kole v kategórii A obsadila 3. miesto.

           

          Alan Marko

          Alan sa takisto samostatne pripravoval na Olympiádu v informatike a v celoštátnom kole získal 3. miesto. Je úspešným riešiteľom matematickej olympiády na celoslovenskej úrovni. Zúčastnil sa aj Stredoeurópskej olympiády v informatike v Litve.

           

          Peter Rukovanský

          Pripravovala: Mgr. Monika Gancznerová

          Peter získal 1. miesto na krajskom kole Chemickej olympiády v kategórii B a striebornú medailu na Olympiáde EÚ vo vede. Zúčastňuje sa aj biologických, fyzikálnych a matematických súťaží.

           


           PK

          Názov súťaže
          Meno, priezvisko žiaka, trieda

          Umiestnenie, dátum konania súťaže

          Na súťaž
          pripravil(a)

          okresné

          krajské

          národné

          medzinárodné

          ANJ

          Olympiáda v anglickom jazyku, kategória 2A

          Johanna Vrzáková, 1.C

          3.

           

           

           

          M.Mészáros

          ANJ

          Olympiáda v anglickom jazyku, kategória 2B

          Peter Rukovanský, septima a

          3.

           

           

           

          M.Krásna

          ANJ

          Olympiáda v anglickom jazyku, kategória 2C2

          Alexandra Stanková, 4.C

          2.

           

           

           

          Z.Oremuszová

          ANJ

          Mladý prekladateľ

          Martin Stanko, 3.C

          -

          2.

           

           

          I.Luzsiczova

          BiO

          Biologická olympiáda –kategória A

          Peter Rukovanský 7A                              

                       

          5. miesto

          marec 2018

           

           

          M.Gábrišová

          I.Ježová

          BiO

          Biologická olympiáda-kategória A

          Kristína Kollárová 3C                                                 

           

          19.miesto

          marec 2018

           

           

           

          M.Gábrišová

          BiO

          Biologická olympiáda-kategória B

          Tereza Drahošová 6A           

           

          5.miesto

             marec

              2018       

          21.miesto

          apríl 2018

           

          M.Gábrišová

          I.Ježová

          BiO

          Biologická olympiáda-_kategória B

          Johana Vrzáková 1C

           

          8.miesto

          marec 2018

           

           

          M.Gábrišová

           

          BiO

          Biologická  olympiáda- kategória C

          Lucia Oroszová tercia A

          15.miesto

          február 2018

           

           

           

          M.Gábrišová

          BiO

          Biologická olympiáda – kategória C

          Miroslav Danys kvarta A

          24. miesto

          február 2018

           

           

           

          M.Gábrišová

          BiO

          Biologická olympiáda – kategória D

          Barbora Bardoňová  sekunda A

          6.miesto

          apríl 2018

           

           

           

          M.Gábrišová

          Z.Oroszová

          BiO

          Biologická olympiáda – kategória D

          Branislav Mazan príma A

          12.miesto

          apríl 2018

           

           

           

          M.Gábrišová

          BiO

          Biologická olympiáda – projektová časť

          Alena Tamaškovičová príma A

          2. miesto

          apríl 2018

           

           

           

          M.Gábrišová

          Deje-pisná olympiáda

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          Súťaž o A.Bernolákovi

           

           

          Barbora Bardoňová II.A

           

          Viktória Vaneková II.A

           

          Kristián Jócsik 3.B

           

          Kristína Rajňáková 1.B

           

          Boris Kútik 3.B

           

          oktáva A

           

           

           

          tercia A

          6.miesto

          15.2.2018

          14.miesto

          15.2.2018

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          1.miesto


           

           

           

          5.miesto,

          22.3.2018.

          7.miesto,

          22.3.2018

          9.miesto,

          22.3.2018

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          Mgr. R.Varga

           

          Mgr.R.Varga

           

          Mgr.R.Varga

           

          PaedDr.A.Medzihorská

           

          Mgr.R.Varga

           

           

           

           

           

          Ing.A.Imreová

          FRJ

          Olympiáda vo francúzskom jazyku

          Karolína Tungliová, 3.A

           

          2. miesto
          19. marec 2018

           

           

          Mgr. Hana Grófová

          FYZ

          Fyzikálna olympiáda, kategória B

           

          Peter Rukovanský   septima  A

           

          -

          2. miesto

          10. máj  2018

          nekoná sa

          nekoná sa

          Mgr. Iveta Barusová

          FYZ

          Fyzikálna olympiáda, kategória B

          Norbert Vígh   septima  A

          -

          6. miesto

          10. máj  2018

          nekoná sa

          nekoná sa

          Mgr. Iveta Barusová

          FYZ

          MAT

          NÁBOJ JUNIOR

          Daniel Baňár    kvarta A

          Manuel Haulík   kvarta A

          Lucia Magulová   kvarta A

          Teodor Reménység   kvarta A

           

          1. miesto             

           

          24. november  2017

          -

           

          7. miesto

          z 385 tímov

           

          21.miesto

           z 686 tímov

          Mgr. Iveta Barusová

          PaedDr. Henrieta Borková

          FYZ

          MAT

          NÁBOJ JUNIOR

          Lucia Oroszová tercia A

          Bodo Noah Schulz  tercia A

          Lea Černá   tercia A

          Sofia Tóthová kvarta A

           

          7. miesto

           

          24.november  2017

           

           

           

          Mgr. Iveta Barusová

          RNDr. Jana Šátková

          FYZ

          Fyzikálna olympiáda, kategória E

           

          Lucia Magulová   kvarta A

          1. miesto


          16. marec 2018

          2.miesto

           

          18.apríl 2018

          nekoná sa

          nekoná sa

          Mgr. Iveta Barusová

           

           

           

          FYZ

          Medzinárodná súťaž tímov - Fyzikálny náboj SENIORI:

          Peter Rukovanský  septima A

          Norbert Vígh  septima A

          Ákos Kappel   septima A

          Tomáš Šimovič  oktáva A

          Daniel Ganczner   oktáva A

           

           

           

          12. miesto  z 55 tímov

          20.október 2017

          30. miesto

           zo 115 tímov Slovenska, Českej republiky, Maďarska a Poľska

          Mgr. Iveta Barusová,

          RNDr. Jana Šátková

          FYZ

          Medzinárodná súťaž tímov - Fyzikálny náboj JUNIORI:

          Aurel Fenyvesi, 2.B

          Viktória Vörösová 2.B

          Tatiana Ondrejková   sexta A

          Tereza Drahošová  sexta A

          Lucia Makaiová   sexta A

           

           

          17. miesto zo 45 tímov

          20.október 2017

          41. miesto

          z 87 tímov Slovenska, Českej republiky, Maďarska a Poľska

          Mgr. Iveta Barusová

          RNDr. Jana Šátková

          FYZ

          Čo vieš o hviezdach, 3. kategória (SŠ)
          Rebeka Kováčová, kvintaA

          1. miesto
          marec 2018

          4. miesto
          apríl 2018

           

           

          A. Meleg

          GeO

          Geografická  olympiáda –kategória F

          Michal Tuchyňa sekunda A                              

          9.miesto

          február 2018             

           

           

           

          R.Ganczner

          GeO

          Geografická  olympiáda-kategória F

          Matej Kutálek sekunda A                                                   

          23.miesto

           

          február 2018

           

           

           

           

          R.Ganczner

          GeO

          Geografická olympiáda-kategória F

          Norbert Széll sekunda A            

          24.miesto

          február2018

                 

           

           

          R.Ganczner

          GeO

          Geografická olympiáda- kategória E

          Jakub Kutálek kvarta A

          9.miesto

          február 2018

           

           

           

          L.Mináriková

          GeO

          Geografická  olympiáda- kategória E

          Miroslav Danys kvarta A

          16.miesto

          február 2018

           

           

           

          L.Mináriková

          GeO

          Geografická olympiáda – kategória E

          Boris Ozorák tercia A

          29. miesto

          február 2018

           

           

           

          L.Mináriková

          CHE

          Chemická olympiáda, kat A

          Peter Rukovanský, septima A

                nie je

          1. miesto

           

          3. miesto

          bude v júli 2018

          Monika Gancznerová

          CHE

          Chemická olympiáda, kat B

          Erik Marenčák, 2A

          --       nie je

          7. miesto

          ÚR

          nie je

          nie je

          RNDr.Melinda Jonášová

          CHE

          Chemická olympiáda, kat C

          Johana Vrzáková, 1C

          nie je

          5. miesto

          ÚR

          nie je

          nie je

          Monika Gancznerová

          CHE

          Chemická olympiáda, kat C

          Viktória Bogdányová, 1C

          nie je

          9. miesto

          ÚR

          nie je

          nie je

          Monika Gancznerová

          CHE

          Chemická olympiáda, kat C

          Lucia Ninisová, 1A

          nie je

          12. miesto

          ÚR

          nie je

          nie je

          RNDr.Melinda Jonášová

          CHE

          Chemická olympiáda, kat D

          Lucia Magulová, kvarta A

          2. miesto

          ÚR

          5. miesto

                ÚR

          nie je

          nie je

          RNDr.Melinda Jonášová

          CHE

          Chemická olympiáda, kat D

          Nina Starzyková, kvarta A

          17. miesto

          ÚR

                ----

          nie je

          nie je

          RNDr.Melinda Jonášová

          INF

          ISTROBOT, FEI STU Bratislava,
          kateg. Voľná jazda,
          Štefan Čomor, Norbi Széll, Michal Tuchyňa,Roman Višňovský, Barbora Bardoňová – Sekunda A

           

           

           

          1. miesto,
          apríl 2018

          Ing. Marián Otruba

          INF

          ROBOCUP Junior, kateg. OnStage,
          Štefan Čomor, Norbi Széll, Michal Tuchyňa,Roman Višňovský, Barbora Bardoňová – Sekunda A

           

           

          1. miesto,
          február 2018, postup do Kanady

          1. miesto
          jún 2018,
          (Kanada)

          Ing. Marián Otruba

          INF

          PROFIIT, FIIT STU Bratislava, korešpondenčné kolo,
          Andrej Pečimúth, Oktáva A

           

           

          2. miesto,
          február 2018

           

           

          INF

          Junior Internet 2018, kategória JuniorWEB - mladší žiaci
          Richard Prutkay, kvarta A

           

           

          3. miesto
          apríl 2018

           

           

          INF

          Olympiáda v informatike, kategória A
          Andrej Pečimúth, Oktáva A

           

          2. miesto

          11. miesto
          marec 2018

           

           

          INF

          Olympiáda v informatike, kategória A
          Alan Marko, Oktáva A

           

           

          3. miesto
          marec 2018

           

           

          INF

          Zenit v programovaní, kategória WebDeveloper
          Norbert Vígh, septima A

           

          1. miesto
          november 2017

          5. miesto
          marec 2018

           

           

          MAT

          Pytagoriáda P8, Natália Tarčoňová, terciaA

           8.miesto, 14.3.2018

          -

          -

          -

          RNDr.Jana Šátková

          MAT

          Pytagoriáda P6, Martin Lisziczkí,

           príma A

            8.miesto,    

              14.3.2018

          -

          -

          -

          Mgr.Daniela Geljenová

          MAT

          Pytagoriáda P6, Bibiána Bónová,

          príma A

             9.miesto,     14.3.2018

          -

          -

          -

          Mgr.Daniela Geljenová

          MAT

          Matematická. olympiáda kat.Z6

          Matúš Výrostko, príma A

          1.miesto, 17.4.2018

          nekoná sa

          nekoná sa

          nekoná sa

          Mgr.Daniela Geljenová

          MAT

          Matematická. olympiáda kat Z6,

          Bibiána Bónová, príma A

            3.miesto, 17.4.2018

          nekoná sa

          nekoná sa

          nekoná sa

          Mgr.Daniela Geljenová

          MAT

          Matematická . olympiáda kat. Z8,

          Lucia Oroszová,  tercia  A

          1.miesto,  

            17.4.2018

          nekoná sa

          nekoná sa

          nekoná sa

          RNDr.Jana Šátková

          MAT

          Matematická olympiáda kat Z9,

          Lucia Magulová, kvarta A

          1.miesto

          17.4.2018

           

          nekoná sa

          nekoná sa

          PaedDr.Henrieta Borková

          MAT

          Matematická . olympiáda kat. C

          Rebeka Kováčová,  kvinta  A

           

          3.miesto

          10.4.2018

          nekoná sa

          nekoná sa

          PaedDr.Henrieta Borková

          MAT

          Matematická olympiáda kat.C

          Ádám Kemény, 1.C

           

          7.miesto

          10.4.2018

          nekoná sa

          nekoná sa

          Mgr.Monika Gancznerová

          MAT

          Matematická olympiáda kat.A

          Alan Marko, oktáva A

           

          2.miesto

          16.1.2018

           

           

          Mgr.Daniela Geljenová

          MAT

          Matematický náboj -súťaž 5-členných družstiev seniori:

           Adam Valach, Andrej Vašek-oktáva A,

          Peter Rukovanský, Norbert Vígh, Ákos Kappel -septima A

          -

          -

          10.miesto

          23.3.2018

           

           

          MAT

          Matematický náboj -súťaž 5-členných družstiev  juniori:

          Tatiana Ondrejková, Lucia Makaiová-sextaA, Aurel Fenyvesi 2.B, Eva Pilhovičová 1.B, Ádám Kemény 1.C

           

           

          23.miesto

          23.3.2018

           

           

          OBN

          Olympiáda ľudských práv

          Šimon Vykoukal,  kvinta A

           

          6. miesto
          8. február 2018

          13. miesto

          11. -13 . apríl 2018

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Generácia €uro

          Radka Farkašová (4.A), Hugo Trojanovský (3.A),

          Tomáš Slamenka (3.C), Lukáš Košťál (7.A), Samuel Matúš Beňuš (7.A)

          organizuje sa I. kolo online, I. kolo 100% a postup do II. kola

           

          6. miesto

          23. marec 2018

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Ekonomická olympiáda

          Radka Farkašová, 4 .A

           

          1. miesto

          5. február 2018

          účasť

          26. apríl 2018

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Ekonomická olympiáda

          Tomáš Slamenka, 3.C

           

          3. miesto

          5. február 2018

          účasť

          26. apríl 2018

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Filozofická olympiáda

          Kristián Jócsik, 3. B

           

           

          účasť

          14. november 2017

           

          Mgr. Miriam Krásna

           RJ

          Mladý prekladateľ 2017,

          ruský jazyk

          Matúš Haulík, kvinta A

           

          1. miesto

          10.11.2017

          (Nitriansky a Trnavský kraj)

           

           

          PaedDr. Ildikó Luzsiczová

          RJ

          Olympiáda v ruskom jazyku, kategória B1

          Matúš Haulík, kvinta A

           

          2. miesto

          15.02.2018

           

           

          PaedDr. Ildikó Luzsiczová

          RJ

          Olympiáda v ruskom jazyku, kategória A3

          Alina Tyshchuk, sekunda A

           

          2. miesto

          15.02.2018

           

           

           

          RJ

          Olympiáda v ruskom jazyku, kategória B2

          Melisa Šimuneková, prvá A

           

          6. miesto, úspešná riešiteľka

          15.02.2018

           

           

          PhDr. Ildikó Drugová, PhD.

          SJL

          Olympiáda SJL.
          Tereza Drahošová, sexta A

           

          5. miesto
          Február 2018

           

           

          K. Mazanová

          SJL

          Komenský a my – UKF Nitra,
          Tereza Drahošová sexta

           

           

          3. miesto

          Apríl 2018

           

          K. Mazanová

           

          SJL

          Okresné kolo Hviezdoslavov Kubín
          Jakub Červený, 1. B

           

          1. miesto
          február 2018

           

           

           

           

          SJL

          Okresné kolo Hviezdoslavov Kubín
          Karin Andrášiková, septima A

          2. miesto
          február 2018

           

           

           

           

          SJL

          Okresné kolo Hviezdoslavov Kubín
          Alex Mihalík, kvarta A

          1. miesto
          február 2018

          1. miesto
          máj 2018

           

           

           

          SJL

          Kráľove Šahy
          Alex Mihalík, kvarta A

           

           

          1. miesto
          máj 2018

           

           

          SJL

          Kráľove Šahy
          Karin Andrášiková, septima A

           

           

          3. miesto
          máj 2018

           

           

          SJL

          Štúrov Zvolen – rečnícka súťaž
          Kristína Rajniaková, 1. B

           

          1. miesto
          apríl 2018

           

           

           

          ŠPJ

          Olympiáda v ŠPJ

           

          12.2.2018

           

           

           

           

          kategória A, Aurel Fenyvesi, 2.B

           

          3. miesto

           

           

          Beata Svetlíková

           

          kategória A, Viktória Vörösová, 2.B

           

          4. miesto

           

           

          Beata Svetlíková

           

          kategória B, Jessica Miriam Ráczová, 3.A

           

          3. miesto

           

           

          Slávka Juríková

           

          kategória C,  Ema Čengelová, 4.B

           

          3. miesto

           

           

          Beata Svetlíková

          TŠV

          Šach chlapci – Virágh Zoltán 2.C

                                   Habrda Boris 1.C

                                    Kiss Rastislav

          1. miesto

          2. miesto

          3. miesto

          5. miesto

           

           

           

          Adamovics

          TŠV

          Šach dievčatá – Rozsnyóová  Sophia 3.B

          1. miesto

           

          3. miesto

           

           

          Adamovics

          TŠV

          Stolný tenis chlapci (družstvá)

          Šimunek Branko

          Daráž Filip tercia A

          Stanovič Martin 2.C

          Boris Farkaš 3.B

          1. miesto

           

           

           

          Adamovics

          TŠV

          Hádzaná chlapci

          2. miesto

           

           

           

          Paulik

          TŠV

          Volejbal dievčat

          1. miesto

          5-6. miesto

           

           

          Ganczner P.

          Paulik P.

          TŠV

          Futbal chlapci

          2. miesto

          obvod

          .

           

           

          Ganczner P.

          TŠV

          Futsal chlapci

          2. miesto

          .

           

           

          Ganczner P.

          TŠV

          Atletika SŠ    Habrda Boris 1.C 3000m

          Repka Gabriel, guľa 3.C

          Repka Gabriel, oštep 3.C

          Gelle Nikolas 3.B 100 m aj 200m

          Babiczová Veronika 3.A 100 m, 200m

          1. miesto

          1. miesto

          3. miesto

          3. miesto

          1. miesto

          3. miesto

           

           

           

          2. miesto

           

           

           

          Annušová

          SOČ

          Róbert Kreškóci, oktáva A

          -

          1. miesto

          5.4.2018

          1. miesto

          25.-27.4. 2018

          -

          Mgr. Iveta Ježová

          SOČ

          Kristína Ježová, Viktória Kubicsková

          oktáva A

                 -

            1. miesto

            5.4.2018

          4. miesto

          25.-27.4.

          2018

          -

          PaedDr. Adriena Medzihorská

          SOČ

          Sabína Szabóová, Dominika Rozsnyóová

          3.A

          -

          3. miesto

          5.4.2018

          -

          -

          Mgr. Iveta Ježová

          Skupina M SČK

          Okresná súťaž v poskytovaní prvej pomoci- družstvo DPP M

          3. miesto

          -

          -

          -

          Mgr. Iveta Ježová

          Skupina M SČK

          Okresná súťaž v poskytovaní prvej pomoci- družstvo DMZ II

          2. miesto

          -

          -

          -

          Mgr. Iveta Ježová


    • Kontakty

      • Gymnázium Nové Zámky
      • skola@gymnz.sk
      • webmaster@gymnz.sk
      • 035/6420 403 - riaditeľ školy [Milan Holota] 035/6401 977, 0950751193 - zástupca riaditeľa školy [PhDr. Gabriel Kovács] gabriel.kovacs@gymnz.sk 035/6406 800 - zástupca riaditeľa školy [Mgr. Anna Balušková] 035/6400 086 - vedúca ekonomického oddelenia [Ing. Viera Simičová] 035/6420 404 - sekretariát 035/6406 804 - zborovňa 035/6400 060 - ústredňa 035/6406 801 - vedúca školskej jedálne 035/6406 803 - kabinet informatiky fax: 035/6420 404
      • M. R. Štefánika 16 940 61 Nové Zámky
      • 160288
  • Fotogaléria

    • Gymnazisti opäť bodovali
    • Návšteva ZOO v Budapešti
    • Študentská kvapka krvi - účasť na odbere krvi
    • Tentoraz idem voliť!
    • Študentská kvapka krvi
    • 40. ročník SOČ - najúspešnejší rok v histórii našej školy
    • Medzinárodná chemická olympiáda 2018
    • RoboCup Junior
    • Mladí ambasádori zdravia prednášali rovesníkom
    • Okresná súťaž v poskytovaní prvej pomoci
    • Rozlúčková slávnosť absolventov
    • Historická exkurzia