• Výsledky žiakov v súťažiach a olympiádach - školský rok 2019/2020

        • Mesto Nové Zámky ocenilo úspešných reprezentantov za rok 2019


           https://gymnz.edupage.org/global/pics/icons/Other/cc_lphoto.giffotoalbum

          Dňa 17. júna 2020 sa v Dome kultúry uskutočnilo slávnostné odovzdávanie ocenení úspešným reprezentantom mesta Nové Zámky za kalendárny rok 2019.


          Ivana Colníková
          Pripravoval/a: Miriam Krásna
          Vyhrala 1. miesto v krajskom kole SOČ a 3. miesto v celoštátnom kole SOČ. Ivana bola predsedkyňou a aktívnou členkou skupiny Mládeže Slovenského Červeného kríža pri Gymnáziu v Nových Zámkoch.

          Theodor Horváth
          Pripravoval/a: Ľubica Ozoráková
          Theodor vyhral 1. miesto v krajskom kole Olympiády v NEJ a 2. miesto v celoštátnom kole.

          Lucia Ninisová
          Pripravoval/a: Zuzana Orémuszová
          Získala Hlavnú cenu v súťaži Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko. Lucia je úspešná riešiteľka chemickej olympiády, tretia bola aj v tímovej súťaži HIV/AIDS Slovenského Červeného kríža.

          Peter Rukovanský
          Pripravoval/a: Monika Gancznerová
          Peter vyhral 1. miesto v krajskom kole Chemickej olympiády - kategória. A, 1. miesto v celoštátnom kole a Zlatú medailu aj v medzinárodnom kole. Na 51. ročníku Medzinárodnej chemickej olympiády v Paríži získal zlatú medailu a výprava SR sa v poradí medailovej úspešnosti umiestnila na 5.-8. mieste spomedzi 300 žiakov z 80 krajín sveta, čo je historicky najväčší úspech v dejinách SR.

          Alina Tyshchuk
          Pripravoval/a: Ildikó Drugová
          Alina vyhrala 1. miesto v krajskom kole Olympiády v RUJ a 2. miesto v celoštátnom kole. Alina sa zúčastňuje aj súťaží v šachu, v ANJ či v geografi.

          Norbert Vígh
          Pripravoval/a: Marcel Laurinec
          3. miesto na celoštátnom kole Zenit v programovaní kategória Web - Web Developer.

           

          Zdroj:
          stránka mesta Nové Zámky

          Milan Lampert

           

           


           

           

          Účasť v súťažiach a predmetových olympiádach v školskom roku 2019/2020

           

          PK

          Názov súťaže

          Meno, priezvisko žiaka, trieda

          Umiestnenie, dátum konania súťaže

          Na súťaž

          pripravil(a)

          okresné

          krajské

          národné

          medzinárodné

          ANJ

          Olympiáda v anglickom jazyku, kategória 2A

          Barbara Varová, 2.A

          1.

          3.

           

           

          H.Forgáčová

          ANJ

          Olympiáda v anglickom jazyku, kategória 2B

          Johanna Vrzáková,, 3.C

          1.

          3.

           

           

          M.Mészáros

          ANJ

          Olympiáda v anglickom jazyku, kategória 2C1

          Theodor Horváth, oktáva a

          1.

          5.

           

           

          I.Luzsiczová

          ANJ

          Olympiáda v anglickom jazyku, kategória 2C2

          Nikolas Kršák, 3.B

          1.

           

           

           

          H.Grófová

          ANJ

          Olympiáda v anglickom jazyku, kategória 1B

          Matúš Výrostko, tercia a

           

           

           

           

          H.Forgáčová

          ANJ

          Mladý prekladateľ

          Barbara Varová, 1.A

           

          úspešná.

           

           

          H.Forgáčová

          ANJ

          Mladý prekladateľ

          Jozef Bilko, 4.B

           

          Cena poroty

           

           

          I.Luzsiczová

          ANJ

          Mladý prekladateľ

          Natália Ďurišová

           

          Cena poroty

           

           

          I.Luzsiczová

          ANJ

          Jazykový kvet

          Alex Mihalík sexta a

           

          1.

          3.

           

          Z.Orémuszová

          ANJ

          Jazykový kvet

          Kristinka Fujasová, Kaya Furmánková, Lyudmyla Grygororyk, Alexandra Ivanová, Natália Kohajdová, Diana Krásna, Emma Pisarčíková, Tereza Višňovská – sekunda a

           

          1.

          4.

           

          H.Grófová

          NEJ

          Olympiáda v nemeckom jazyku,kategória

          1B

          Gabriela Bosá,tercia A

          3.

           

           

           

          E.Gumanová

          NEJ

          Olympiáda v nemeckom jazyku,kategória

          2A

          Barbara Varová,2A

          2.

          uspešná

           

           

          E.Gumanová

          NEJ

          Olympiáda v nemeckom jazyku,kategória

          2B

          Theodor Horváth.oktáva A

          1.

          2.

           

           

          M.Pekariková

          NEJ

          Olympiáda v nemeckom jazyku,kategória

          2B

          Johanna Vrzáková,3C

          2.

          úspešná

           

           

          T.Rosová

          NEJ

          Mladý prekladateľ

          Barbara Varová,2A

           

          3.

           

           

          E.Gumanová

          RUJ

          Mladý prekladateľ

          Barbara Varová,2A

           

          3.

           

           

          Konzult.

          I.Luzsiczová

          BIO

          Olympiáda – kat. C
          Barbora Bardoňová (kvarta A)

          9.

           

           

           

           

          BIO

          Olympiáda – projekty
          Alena Tamaškovičová (tercia A)

          3.

           

           

           

           

          DEJ

          dejepisná olympiáda kat.E
          Alexandra Ivanová ( sekunda A )

          1.

           

           

           

           

          DEJ

          dejepisná olympiáda kat.E
          Lyudmyla  Grygoryk ( sekunda A ) 

          7.

           

           

           

           

          MAT

          Matematická olympiáda kategória .A

          Aurel Fenyvesi 4.B

          nie je

          5.miesto

          14.1.2020

           

           

          Mgr.D.Geljenová

          FYZ

          Medzinárodná súťaž tímov - Fyzikálny náboj JUNIORI:

          Timotej Abrhan  2.A

          Lucia Magulová sexta A

          Bodo Noah Schulz kvinta A

          Tamara Mrázová kvinta A

          Natália Tarčoňová kvinta A

           

           

          31. miesto z 58 tímov zo Slovenska

          82. miesto

          Zo 123 tímov Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Ruska a Poľska

          Mgr. Iveta Barusová

          RNDr. Jana Šátková

          CHE

          Chemická olympiáda kat. A

          Johanna Vrzáková 3C

          Nekoná sa

          1. miesto

          Úspešný riešiteľ

           

          M. Gancznerová

          CHE

          Chemická olympiáda kat. B

          Tereza Tomanová, 2A

          Nekoná sa

          1. miesto

          dištančne

          Nekoná sa

           

          M. Gancznerová

          CHE

          Chemická olympiáda kat. B

          Barbara Varová, 2A

          Nekoná sa

          1. miesto

          dištančne

          Nekoná sa

           

          M. Gancznerová

          OBN

          Stredoškolská odborná činnosť

          Kristína Mária Rajňáková (3.B)

           

          2. miesto
          25. 3. 2020

          dištančne

          3. miesto

          dištančne

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Olympiáda ľudských práv

          Bodo Noah Schulz (kvinta A)

           

          10. miesto

          6. február 2020

          uskutoční sa

          21.9. – 23.9.

          2020

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Generácia €uro – The Game Changers

          Júlia Tyukosová (sexta A)

          Daniel Baňár (sexta A)

          Erika Sádovská (septima A)

          Jakub Červený (3.B)

          Dávid Horváth (3.B)

          organizuje sa I. kolo online, I. kolo 100% a postup do II. kola

           

          12. miesto

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Generácia €uro – Guľatá kocka

          Ema Švarcová (3.A)

          Viktória Pintérová (3.A)

          Martin Žapka (3.C)

          Martina Trang Nguyen Thi Thu (oktáva A)

          Silvia Rozsnyóová (oktáva A)

           

          organizuje sa I. kolo online, I. kolo 100% a postup do II. kola

           

          13. miesto

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Ekonomická olympiáda

          Silvia Rozsnyóová (oktáva A)

           

          9. miesto

          14.2.2020

           

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Ekonomická olympiáda

          Júlia Tyukosová (sexta A)

           

          13. miesto

          14.2.2020

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Ekonomická olympiáda

          Dávid Horváth (3.B)

           

          19. miesto

          14.2.2020

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Ekonomická olympiáda

          Daniel Baňár (sexta A)

           

          21. miesto

          14.2.2020

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Ekonomická olympiáda

          Anita Šupalová (3.A)

           

          26. miesto

          14.2.2020

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Ekonomická olympiáda

          Viktória Pintérová (3.A)

           

          32. miesto

          14.2.2020

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Ekonomická olympiáda

          Ema Švarcová (3.A)

           

          33. miesto

          14.2.2020

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Ekonomická olympiáda

          Martina TrangNguyen Thi Thu

           

           

          41. miesto

          14.2.2020

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Finančná olympiáda

          Dávid Horváth (3.B)

           

          postup do II. kola

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Finančná olympiáda

          Jakub Červený (3.B)

           

           

          postup do II. kola

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Finančná olympiáda

          Daniel Baňár (sexta A)

           

          postup do II. kola

          2. miesto

          23.6.2020

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Finančná olympiáda

          Júlia Tyukosová (sexta A)

           

          postup do II. kola

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Finančná olympiáda

          Lucia Decsiová (septima A)

           

          postup do II. kola

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Finančná olympiáda

          Dávid Horváth (3.B)

           

          postup do II. kola

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Finančná olympiáda

          Natália Kemenciková (septima A)

           

          postup do II. kola

          4. miesto

          23.6.2020

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Finančná olympiáda

          Viktória Pintérová (3.A)

           

          postup do II. kola

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Finančná olympiáda

          Sádovská Erika (septima A)

           

          postup do II. kola

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Finančná olympiáda

          Bodo Noah Schulz (kvinta A)

           

          postup do II. kola

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          OBN

          Olympiáda o Európskej únii

          Barbara Varová (2.A)

          Natália Kemenciková (septima A)

          Matúš Haulík (septima A)

           

          22.10.2019

          I. kolo

           

           

          Mgr. Miriam Krásna

          SJL

          Olympiáda – kat. A
          Tereza Drahošová (Oktáva A)

           

          2.
          feb. 2020

           

           

          K.Mazanová

          SJL

          Olympiáda – kat. B
          Barbara Varová (Oktáva A)

           

          3.
          feb. 2020

           

           

          J.Sedláček

          SJL

          Olympiáda – kat. B
          Barbora Bardoňová (Kvarta A)

          4.
          nov. 2019

           

           

           

          J.Turanová

          TŠV

          Cezpoľný beh

          8. miesto                          Bogyóová Alexandra – kva

          4. miesto

           Ursíni Lea – kvarta

           

           

           

          P.Ganczner

           

          TŠV

          Florbal chlapci

           

          2. miesto

           

           

          P.Paulik

          TŠV

          Bedminton chlapci dievčatá

          2. miesto

          Horváth Dávid 3.B

          Sporný Juraj 3.B

          Griečová Lea     

          Mrázová Tamara Kvinta

           

           

           

          P.Paulik

          TŠV

          Šach chlapci

          Habrda Boris 3.C

           1. miesto

           

           

           

          T.Adamovics

          TŠV

          Basketbal chlapci

          2. miesto

           

           

           

          P.Ganczner

           

          TŠV

          Stolný tenis die. 4 ročné GNZ

           

          1. miesto

          Felixová Ema             Galová Laura Višňovská Nina

          4  miesto

          v tom istom zložení, ako okres

           

           

          P.Ganczner

           

          TŠV

          Stolný tenis chlapci 4 ročné GNZ

           

          1. 1. miesto
          2. Barčiak Boris    
          3. Daráž Filip         
          4. Šimunek Branko

          2. miesto

          v tom istom zložení, ako okres

           

           

          M.Annušová

          TŠV

          Hádzaná chlapci

           

          1. miesto

           

           

          P.Paulik

          TŠV

          Volejbal dievčat

          1. miesto

           

           

           

          T.Adamovics

          TŠV

          Futbal chlapci

           

           

           

           

          P.Ganczner

          TŠV

          Futsal chlapci

           

          4. miesto

           

           

          P.Ganczner

          TŠV

          Atletika ZŠ  

           

           

           

           

           

           

          P.Ganczner

          TŠV

          Atletika SŠ  

           

           

           

           

           

          M.Annušová

          TŠV

          Kalokagathia 4 ročné gymnázium

           

           

           

           

          P.Ganczner

           

          SOČ

          Rebeka Mináriková

          oktáva A

           

          2.miesto

           

           

          Mgr. Iveta Ježová

          SOČ

          Nina Starzyková

          sexta A

           

          2. miesto

           

           

          RNDr. Melinda Jonášová

          SOČ

          Kristína Mária Rajňáková

           

          2. miesto

          3. miesto

           

          Mgr. Miriam Krásna

    • Kontakty

      • Gymnázium Nové Zámky
      • skola@gymnz.sk
      • webmaster@gymnz.sk
      • 035/6420 403 - riaditeľ školy [Milan Holota] 035/6401 977, 0950751193 - zástupca riaditeľa školy [PhDr. Gabriel Kovács] gabriel.kovacs@gymnz.sk 035/6406 800 - školský koordinátor vo výchove a vzdelávaní [PaedDr. Ildikó Luzsiczová] ildiko.luzsiczova@gymnz.sk 035/6400 086 - vedúca ekonomického oddelenia [Ing. Viera Simičová] viera.simicova@gymnz.sk 035/6420 404 - sekretariát 035/6406 804 - zborovňa 035/6400 060 - ústredňa 035/6406 801 - vedúca školskej jedálne 035/6406 803 - kabinet informatiky fax: 035/6420 404
      • M. R. Štefánika 16 940 61 Nové Zámky
      • 160288
  • Fotogaléria

    • Daniel Baňár druhý a Natália Kemenciková štvrtá v celoslovenskom finále Finančnej olympiády
    • Úspech na celoštátnej prehliadke Stredoškolskej odbornej činnosti
    • Krajské kolo Ekonomickej olympiády
    • Oceňovanie najlepších reprezentantov mesta Nové Zámky za kalendárny rok 2019
    • Úspešný 3. ročník gymnaziálnej kvapky krvi
    • Bodo Noah Schulz postupuje na celoštátne kolo Olympiády ľudských práv
    • Súťaž o najlepší návrh plagátu k DOD
    • Vianočná pedagogická rada 2019
    • Naši mladí prekladatelia Barbara, Natália a Jozef opäť medzi najlepšími
    • Školské kolo olympiády v anglickom jazyku
    • Dni finančného spotrebiteľa
    • Súťaž o Antonovi Bernolákovi